444 28 39 yekuv@yekuv.org

“Evdeyim Eğitimleyim” Projesi Hayata Geçiyor

Haydi Yeküv’lü Gençler Sizi Youtube Kanalımıza Bekliyoruz.

Covid 19 (Corona Virüs) nedeniğyle evde geçirdiğimiz sürecin verimli olması, farklı beceri ve deneyimler elde etmek için Yeküv’lü gençlerimize özel çalışmalar hazırlıyoruz.

“Evdeyim Eğitimleyim” projesi kapsamında farklı branşlardan oluşan kişisel gelişim odaklı eğitim içerik videoları serisi hazırlandıkça 15 Nisan 2020 tarihinden itibaren Youtube kanalımızda yayınlanmaya başlıyor.

15 Nisan 2020 Çarşamba günü Evdeyim Eğitimleyim başlıyor.

15 Nisan 2020 Çarşamba günü Evdeyim Eğitimleyim başlıyor.

Yeküv yönetim kurulu başkanımız Işın Özdemir projeyle ilgili şu mesajı verdi.

Yeküv’lü Gençler, sizlerin geleceği bizler için çok değerli. Bu nedenle evde geçirdiğiniz süre boyunca yeni bilgi, beceri ve deneyimler kazandırmak adına sizleri Youtube kanalımıza davet ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraf Dünyasının Duayen İsmi İbrahim Zaman

Eğitici içerik programlarının arasında fotoğraf dünyasının duayen ismi usta fotoğraf sanatçısı İbrahim Zaman ile Fotoğraf Vakti programı yer alıyor.

İletişim konusunda Yrd. Doç. Dr. Esra Atilla Bal ile İletişim Becerileri bu hafta programı başlayan programlar arasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Evdeyim Eğitimleyim” projesi kapsamında Youtube kanalımızda bir çok yeni eğitici video içerikleri yayınlanmaya başlayacaktır.Kanalımıza şimdiden abone olabilirsiniz.