444 28 39 yekuv@yekuv.org

 

Değerli Bağışçımız

        Pandemi nedeniyle yaşadığımız zorlu süreçten hepimiz gibi eğitim hakkından yararlanmaya çalışan çocuk ve gençlerimiz de olumsuz etkilendi. Yüz yüze eğitimlerinden mahrum kalan yüzlerce bursiyerimiz eğitimlerini sürdürmek için bilgisayar, tablet, internet hattı gibi teknik donanıma ihtiyaç duyduğunu Vakfımıza iletti. Salgın sebebiyle kaynak yaratma faaliyetlerimizdeki belirsizlik ve bursiyer sayımız göz önünde bulundurulduğunda, yaşadığımız sürecin ne denli zor olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Bu bağlamda belirlenen yeni burs ücretlerimiz aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

        Bu süreçte, karşılıksız eğitim burslarımızı kesintiye uğratmamış olmanın ve ilk-orta-lise öğrencilerine özel “YEKÜV’DEN SANA” Armağan Moral paketleri, 23 Nisan’da 23 Çocuk, Çevirimiçi Buluşmalar, YEKÜV Kültür Saati Yaz Programı gibi pek çok projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

     Bu zorlu dönemeçten sizlerin özveri ve sorumluluk bilincinizle geçebildik. Her zamanki gibi bu zor zamanlarda da “ BİZ “ olabilmeyi başardığımız,  çocuk ve gençlerimizin yanında olabildiğimiz için tüm Eğitim Dostlarımıza sonsuz şükranlarımı  sunuyorum.

Saygılarımla

YEKÜV Yönetim Kurulu ve

Mütevelli Heyeti Başkanı

H.Işın Özdemir

 

İlk-Orta : 125 TL

Lise : 150 TL

Üniversite : 400 TL  olarak belirlenmiştir.